Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.
NastaveníPovolit všeZamítnout

Výměnná praxe v Brně

Výměnná praxe v Brně

Výměnná praxe v Brně byla příjemným zážitkem, jak pro mě - učitelku oboru knihařské práce, tak i pro naše žáky. Po našem příjezdu do areálu Odborného učiliště a praktické školy Brno nás uvítal vedoucí technických oborů pan Staroba. Setkání bylo srdečné a během chvilky byla celá naše výprava odvedena na místní internát a ubytována. Hned poté nás pan Staroba odvedl do jídelny zdejší praktické školy na oběd. V té místnosti se o nás starali žáci Stravovacích a ubytovacích služeb nejen v den našeho příjezdu, ale i další dva dny. Péče byla vzorná, jídlo bylo vždy vyrobené zdejšími žáky, od kuchařů, žáků praktické školy, cukrářů až k pekařům. Několikrát mě napadlo, jak je dobře, že nemáme všechny tyto obory. Je to příliš nebezpečné, mít takový přísun dobrot.

První odpoledne nás čekala výstava Mayů v budově Výstaviště. Poté nás čekala návštěva obchodního centra Olympie, kde si žáci užili předvánočních nákupů.

MJ

A poslední foto dokumentuje jak se vylepšily krmítka po příjezdu do Hostinného...

Fotogalerie

  Zpět do fotogalerií

PARTNEŘI

                                                                                                

Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.

STŘEDNÍ ŠKOLA   OBORY   INTERNÁT   KALENDÁŘ AKCÍ   KONTAKTou@ouhostinne.cz   /   tel.: 499 405 422, 499 524 139