Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.
NastaveníPovolit všeZamítnout

Sportovní kurz - Havlovice 2022

Sportovní kurz - Havlovice 2022

Sportovní kurz Havlovice červen 2022

V pondělí 20. června žákům naší školy začal sportovní kurz v Havlovicích u Trutnova. Bydlení bylo zajištěno v ubytovně Sokola Havlovice a strava v jídelně havlovické základní školy a na hřišti Sokola.

První den dopoledne pršelo, i přesto šli účastníci ven a hráli na hřišti tenis, kuželky, golf, plážový volejbal, fotbal nebo také skákali na velké nafukovací trampolíně. Po obědě se šlo zase na hřišti a pokračovalo se ve sportování. Po večeři se šlo dlouhou procházku téměř k Ratibořicím.

Druhý den se hned ráno začalo sportovat, někdo byl na hřišti a někdo byl na vodě. Ty nejstatečnější čekala dlouhá projížďka na kole do Babiččina údolí.

Za odměnu bylo možné si po večeři opéct špekáčky.

Třetí den se šlo na Vízmburk, hrad se zajímavou historií. K naší škole se připojila škola z Dolní Olešnice, počasí bylo krásné, výlet byl tedy bezchybný. Odpoledne bylo další sportovní na hřišti i na vodě. Pro zájemce následovalo opět opékání špekáčků.

Smutný den byl čtvrtek, na všechny čekalo jenom balení a odjezd domů. Nevadí, snad se tento sportovní zážitek příští rok zopakuje.

Fotogalerie

  Zpět do fotogalerií

PARTNEŘI

                                                                                                

Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.

STŘEDNÍ ŠKOLA   OBORY   INTERNÁT   KALENDÁŘ AKCÍ   KONTAKTou@ouhostinne.cz   /   tel.: 499 405 422, 499 524 139