Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.
NastaveníPovolit všeZamítnout

Noví žáci SŠ a ZŠ Sluneční vyšli za sluncem

Noví žáci SŠ a ZŠ Sluneční vyšli za sluncem

V třetím zářijovém týdnu se žáci 1. ročníků všech našich oborů společně vydali na pětidenní seznamovací pobyt na Jičínskou boudu nad Strážné. Projekt byl spolufinancován za finanční podpory Královéhradeckého kraje, za kterou tímto velmi děkujeme.

Cílem pobytu je poznání nových spolužáků i z jiných oborů, seznámení s učiteli a mistry. Mimo turistiky, která se v místě 1000 m nad mořem s krásným výhledem na panoramata nabízí, jsou také zařazeny seznamovací a skupinové hry pro zlepšení komunikace, zbavení se ostychu a obav z nového prostředí i lidí. Nezapomínáme také na volný čas, aby se mohla mládež pobavit podle svých představ, takže chalupou občas otřásala hudba z reproduktoru a dupot po dřevěných podlahách chaty.

Letošní rok k nám bylo počasí velmi přívětivé, protože již ranní teploty okolo 18 stupňů a sluníčko vybízeli k pohybu v přírodě. Skupina žáků byla velmi optimistická a fyzicky zdatná, a tak jsme se rozhodli pro tajný noční výlet. Vstávali jsme ve 3 hodiny a s řízkem v chlebu a sladkou energií jsme vystoupali na vrchol naší nejvyšší hory Sněžky, abychom přivítali slunce a nový den.

Přejeme všem našim, ale i jiným studentům, aby bylo jejich studium stejně slunečné a bezstarostné jako bylo naše ráno na Sněžce. Nebojte se stoupat na vysoké vrcholy a překonejte všechny bolístky a překážky, které se do cesty postaví.

Kateřina Petružálková

Fotogalerie

  Zpět do fotogalerií

PARTNEŘI

                                                                                                

Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.

STŘEDNÍ ŠKOLA   OBORY   INTERNÁT   KALENDÁŘ AKCÍ   KONTAKTou@ouhostinne.cz   /   tel.: 499 405 422, 499 524 139