Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.
NastaveníPovolit všeZamítnout

Knihařská soutěž "Nechodím sem zbytečně 2021" a výměnná praxe Brno

Knihařská soutěž "Nechodím sem zbytečně 2021" a výměnná praxe Brno

4. listopadu 2021 proběhl na knihařské dílně devátý ročník soutěže "Nechodím sem zbytečně". Zúčastnit se mohl pouze 3. ročník, první a druhý zatím nezískal potřebné znalosti.

Soutěž zahájil jako obvykle písemný test a hned po testu se žáci pustili do zpracování zadání. Tentokrát vyráběli vazbu V5 a jako doplňující práce byla zvolená potahovaná krabice podle vlastního návrhu.

Soutěž postupovala podle plánů, písemný test byl včas ukončen a začala výroba vazby. Pro soutěžící žáky bylo připravené občerstvení, za které děkujeme učitelkám i žákům oborů Provozní služby a Stravovací a ubytovací služby.

Ve 12: 30 žáci odevzdali své výrobky, a zatímco obědvali, porota sestavená z knihařských učitelek hodnotila odevzdané výrobky. Nebylo to jednoduché, svědčí o tom skutečnost, že nakonec měla soutěž dvě první místa, o která se podělili Jindřich Koukola a Vojtěch Milata.

Všichni soutěžící byli odměněni, a ne jen vlastním dobrým pocitem, ale i cenami. Doufáme, že je soutěž motivovala k dalšímu získávání znalostí a zkušeností v jejich oboru.

Za materiální podporu, pohoštění a ceny děkujeme grantové podpoře Královehradeckého kraje. Díky této podpoře mohli brněnští žáci několik dnů pobývat v Hostinném. Covid tomu zabránil a plán B byl vymyšlen tak, že podle stejného zadání pracovali žáci v Brně i v Hostinném. Spolupráce probíhala telefonicky, e-mailem a za pomoci balíkové služby.  

Žákům děkujeme za odvahu, všem zapojeným kolegům za pomoc a uvidíme se za rok.

Za SŠ a ZŠ obor Sluneční Knihařské práce Hostinné Marie Janoušková

Fotogalerie

  Zpět do fotogalerií

PARTNEŘI

                                                                                                

Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.

STŘEDNÍ ŠKOLA   OBORY   INTERNÁT   KALENDÁŘ AKCÍ   KONTAKTou@ouhostinne.cz   /   tel.: 499 405 422, 499 524 139