Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.
NastaveníPovolit všeZamítnout

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří otevřel bránu k podzimu i ke studiu

Dne 8.11.2018 proběhl na SŠaZŠ Sluneční Hostinné Den otevřených dveří.  Návštěvy  si  zde prohlédly učebny, dílny a internát. V dílnách jednotlivých oboru si zájemci vyrobili drobné dárečky a tak si domů na památku odnesli např. sešitky, hrací kostky, nazdobené perníčky…

Pokud je výroba drobných předmětů a zkoušení oborů v praxi unavila, měli možnost si odpočinku ve cvičném bytě, kde pro ně bylo připraveno občerstvení.

Ve škole zároveň probíhala běžná výuka v odborně vybavených učebnách a zájemci o studium měli možnost vidět  teoretickou výuku v akci.

Celý den akci doprovázely snímky a videa z rozličných akcí školy např. Dětský den, seznamovací pobyt, cyklokurzy, lyžařský výcvik, odborné soutěže, ples školy a fotografie z odborného výcviku žáků.

Od rána do pozdního odpoledne vládla v celé budově příjemná a vlídná atmosféra, která byla doprovázena vůní skořice a vanilky, která navozovala asociaci vstřícnosti .

                                                                       Celým dnem Vás provázela Mgr. Markéta Jindrová

Fotogalerie

  Zpět do fotogalerií

PARTNEŘI

                                                                                                

Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.

STŘEDNÍ ŠKOLA   OBORY   INTERNÁT   KALENDÁŘ AKCÍ   KONTAKTou@ouhostinne.cz   /   tel.: 499 405 422, 499 524 139