Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.
NastaveníPovolit všeZamítnout

Den dětí - povolání

Den dětí - povolání

Pořádání zábavného dopoledne ke Dni dětí, patří k jedné z bohatých aktivit Střední školy a základní školy Sluneční v Hostinném. Hlavní organizátorkou byla paní učitelka Markéta Jindrová ve spolupráci se Sdružením dobrovolných hasičů, pod vedením pana Petra Šmída.

Letos, po „covidové pauze“, se akce konala dne 1. června 2022 na zahradě MŠ Hasičská a těšila se velkému zájmu dětí. Na stanovištím jim pomáhali žáci a pedagogové střední školy. Upevnily si tím svoji zdatnost, trpělivost, vytrvalost a nebojácnost při různých aktivitách. Vše bylo umocněno radostí a chutí se zapojit a společně si zasoutěžit. Děti si mohly vyzkoušet různé profese. Během dopoledne se z nich staly zedníci, švadlenky, uklízečky, kuchařky, zdravotníci, hasiči, truhláři, pokojské, farmáři, tesaři, číšníci a pradleny.

Velkou odměnou byla pro děti projížďka v hasičském voze. Domů si odnášely kornout s bonbóny a omalovánky. V mateřské škole na ně čekala sladká odměna, nanuk.

Za všechny zúčastněné děti i paní učitelky všem mnohokrát děkuji. Svým přičiněním a ochotou vykouzlili radost v dětských očích, úsměv na rtech a společně s nimi oslavili jejich svátek.

Vladimíra Svobodová, ředitelka MŠ Hostinné

Fotografie Diany Dufkové zde.

Fotogalerie

  Zpět do fotogalerií

PARTNEŘI

                                                                                                

Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.

STŘEDNÍ ŠKOLA   OBORY   INTERNÁT   KALENDÁŘ AKCÍ   KONTAKTou@ouhostinne.cz   /   tel.: 499 405 422, 499 524 139