Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.
NastaveníPovolit všeZamítnout

Adaptační kurz Sv. Kateřina 2020

Adaptační kurz Sv. Kateřina 2020

V úterý ráno přišlo k naší škole 24 žáků, kteří se vydali na kolo nebo auty do kempu Sv. Kateřina. Cílem jejich cesty bylo seznámení, pracovně nazývané Adapťák. Nebo také seznámení všech se všemi. Autem to bylo na to šup, ale cyklisté překonávali velké převýšení. Učitelská část výpravy je chválila, jako nejstatečnější ze všech statečných. Později se připojil 25 žák, toho pozdržela návštěva lékaře.

A dobrodružství mohlo začít. Mezi první akci patřilo očíslování žáků. Každý měl své číslo, velmi praktická věc při před každou akcí, kdy je zapotřebí zkontrolovat počet žáků. Hned poté došlo na jména, to není jen tak, zapamatovat si najednou tolik jmen. Jak to dopadlo, uvidíme příští týden.

Proběhlo mnoho malých akcí, házení balonem vždy spojené se jménem, řazení podle abecedy, stavění pyramid (viz přiložené foto) a další. Už se jednalo o spolupráci, při které se používalo nově zapamatovaná jména. Činností bylo mnoho, cyklovýlety, jízda na lyžích, na kajaku, na keňách, houbové procházky (sběr neuvěřitelného množství hub) paddleboarding , vše je možné shlédnout ve fotogalerii.

Jídlo bylo vydatné, pro radost a pro rozloučení se čtvrtek opékalo na ohništi, buřty, rohlíky a chléb. Podle chuti. V pátek došlo na balení, úklid a domů.

A zazvonil zvonec a pohádky byl konec.

Fotogalerie

  Zpět do fotogalerií

PARTNEŘI

                                                                                                

Programování a webhosting MagicHouse s.r.o.

STŘEDNÍ ŠKOLA   OBORY   INTERNÁT   KALENDÁŘ AKCÍ   KONTAKTou@ouhostinne.cz   /   tel.: 499 405 422, 499 524 139